1 грудня, наприкінці навчального семестру, відбувся щорічний дебютний проєкт першокурсників дизайну інтер’єру «38 стільців».
В цьому році проєкту виповнилося 5 років. За цей період аудиторії нашого закладу наповнилися різноманітними стільцями, які були відреставровані нашими першокурсниками. За час існування проєкт реалізовувався в різних форматах, підлаштовуючись під різні зовнішні перешкоди. І цього разу воєнний стан також не завадив реалізації проєкту – студенти представили майже 50 оновлених виробів (стільці, постаменти, дитячі стільчики, барні стільці).
Як завжди, куратором проєкту виступила Ганна Миколаївна Шкарупа, а незмінним головою журі була досвідчений дизайнер Світлана Лавренюк.
Також до організації проєкту долучилися батьки студентів, які з великою цікавістю поринули в пізнання майбутньої професії їхніх дітей, і отримали незабутні враження:
«Вчора був чудовий насичений красою день у коледжі! На святі я відчула впевненість, що передала свою дитину у надійні руки викладачів, які з любов’ю, щирістю і професіоналізмом будуть розправляти крила нашим молодим талантам» (Світлана, мама студентки групи Ді-13).