Выбрать страницу

Курси довузівської підготовки

 

У Фаховому коледжі мистецтв та дизайну КНУТД здійснюється підготовка до вступу до закладів фахової передвищої освіти з предметів: «Українська мова», «Рисунок», «Креслення».

Підготовка майбутніх студентів  допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базові знання, що значно полегшить подальше навчання.

Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують досить високі бали під час складання вступних випробувань. А отже, підвищують свої шанси вступити на омріяну спеціальність.

Термін навчання: 6, 3 та 1 місяць.

Навчання на шестимісячному основному курсі починається 1 жовтня, у групах від 15 осіб, та триває протягом року по мірі формування груп.

Для запису на підготовчі курси (які розпочнуть роботу з жовтня 2022 р.) з рисунку, української мови та креслення запрошуємо бажаючих заповнити анкету.

Анкета, розклад занять та інша важлива інформація розміщуються у нашому телеграм-каналі ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ФКМД КНУТД:

https://t.me/PKfkmd.

Доєднуйтесь!

Творчий конкурс з рисунку здається для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами: «Графічний дизайн», «Анімаційна графіка», «Художнє фотографування».

Креслення – для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою «Дизайн інтер’єру».

Адреса:

04050 м. Київ, вул. Білоруська, 22

 

Керівник відділу довузівської підготовки

ДОРВАРД ВІКТОРІЯ-ДЕЙДРА СЕРГІЇВНА

тел. 093-423-47-01

We’re Hiring

Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Mauris bla