Выбрать страницу

Профспілкова організація студентів

 

Студентське самоврядування

У закладах фахової передвищої освіти та їх структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування закладу фахової передвищої освіти. Студентське самоврядування — це право і можливість студентів закладів фахової передвищої освіти вирішувати питання навчання і побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні закладом фахової передвищої освіти.

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів закладу фахової передвищої освіти, у тому числі неповнолітніх. Усі студенти закладу, які у ньому навчаються, мають рівні права щодо участі у студентському самоврядуванні, можуть обиратися та бути обраними до його органів.

Студентське самоврядування здійснюється студентами закладів фахової передвищої освіти безпосередньо, а також через органи студентського самоврядування, що обираються у порядку, визначеному цим Законом.

Закон України «Про фахову передвищу освіту», ст. 41.

Актив студентського самоврядування:

 

СТУДЕНТСЬКА РАДА:

Голова: Якименко Дар’я (ДГ-22)

Заступник Голови: Маляренко Маргарита (ДГ-31)

 

КОМІТЕТ КУЛЬТУРИ:

Голова: Нижник Іван (Ф-14)

Актив: Шилкіна Олександра (Ф-14), Литвин Ірина (Ф-14), Гайдаш Юлія (Дг-29), Бублик Богдан (Ф-14), Потієнко Марина (Ф-14), Литвиненко Валентина (ДГ-34), Скляр Вікторія (ДГ-34)

 

КОМІТЕТ ПРАВА:

Голова: Силка Павло (ТО-6)

Актив: Ульянова Дар’я (ТО-8), Лабунець Єлизавета (ДГ-25)

 

КОМІТЕТ ІНФОРМАЦІЇ:

Голова: Анна Руссу-Діскулцу (АГ-1)

Актив: Жало Данило (Ф-14), Гаврилюк Софія (ДІ-9)

 

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТІВ:

Голова: Масловська Тетяна Михайлівна

Заступник Голови: Русенко Катерина (Ф-12)

Актив: Якименко Дар’я (Дг-22), Гайструк Ганна (Ф-14), Бублик Богдан (Ф-14), Шилкіна Олександра (Ф-14), Головацька Маргарита (АГ-7)