Выбрать страницу

ОПП Перукарське мистецтво та  декоративна косметика

 

Освітньо-професійна програма «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» у сфері фахової передвищої освіти

З кожним роком, століттям, тисячоліттям мода розвивається, удосконалюється як в одязі, так і в зачісках, стрижках, макіяжі. Кожна людина прагне виглядати красиво і привабливо.

Перукар – одна з не багатьох професій, яка вимагає від майстра не стандарту, а художнього бачення. Окрім технічного оволодіння професією, потрібне ще багате уявлення, глибинне розуміння краси, стилю, шарму для створення художнього образу.

Перукарська мода нестримна. Вчора – африканські кучері і гладенький шовк, сьогодні – розвіяні текстурні локони і начіс, тупіровка. Що буде завтра? У сучасному перукарському світі сприймаються найрізноманітніші тенденції та тільки одиниці виявляються на «гребні» хвилі. В сучасному житті більшість людей прагнуть кардинально змінити свій імідж. Тут важливо все – від усмішки до самих кінчиків нігтів. Враховується простота та легкість у виконанні. Впроваджуються нові технології, нові види послуг, організовуються українські школи перукарів, конкурси, майстер-класи з моделювання зачісок і макіяжу та розвитку сучасної моди.

Перспективні і сучасні напрямки в моді допомагають розвиватися й декоративній косметиці. Декоративна косметика стає настільки невід’ємною і незамінною, збільшує свій попит, що диктується як окремий вид послуг. Завдяки макіяжу можна підкреслити природну красу, витонченість; макіяж стає основою у створенні індивідуального образу людини, доповнює зачіску та одяг.

Перукар – це творча особистість. Він розуміється на розмаїтті напрямків моди, знає історію мистецтва, володіє сучасними техніками виконання зачіски, знає новітні технології в перукарському мистецтві. Саме цьому навчають в Коледжі Київського національного університету  технологій та дизайну. Основна мета викладачів перукарських дисциплін – розкрити творчий потенціал студентів, закласти у їхні характери потяг до самовдосконалення і досконалості у всьому. Студенти працюють пліч-о-пліч зі своїми викладачами. Підтвердженням тому є чемпіонати і конкурси з перукарського мистецтва, в яких активну участь беруть і викладачі, і студенти. Особлива гордість колективу – отримані призові місця протягом багатьох років.

Педагогічний склад циклової комісії

Зінченко Ольга Іванівна

Голова випускаючої циклової комісії

Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Освіта: вища, Київський національний університет технологій та дизайну, 2006р. Дизайн, дизайнер-художник-модельєр.

Викладає дисципліни:

  • технологія перукарських робіт
  • художнє моделювання зачіски
  • основи композиції, спецкомпозиція
  • навчальна практика з ТПР, ХМЗ

Голик Тетяна Миколаївна

Викладач першої категорії.

Освіта: ІПО працівників сфери побутового обслуговування населення за спеціальністю «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» (2001р.), кваліфікація «художник-модельєр»; КНУТД (2005р.), бакалавр мистецтва; КНУ ім. Т.Г. Шевченка (2008р.), бакалавр філології, викладач української мови та літератури.

Викладає дисципліни:

  • матеріалознавство
  • санітарія і гігієна
  • технології
  • історія костюма і зачіски

Харитонова Світлана Дмитрівна

Викладач другої категорії.

Освіта: Київський технологічний технікум (2002р.), кваліфікація художник-модельєр; ІПО (2004р.), бакалавр з дизайну.

Викладає дисципліни:

  • пастиж
  • художнє моделювання зачіски
  • технологічна практика
  • мистецтво

Білецька Катерина Анатоліївна

Cпеціаліст.
Освіта: вища.
МАУП, Інститут реклами, 2014 р. Графічний дизайнер.
Курси: гример кіно та телебачення, арт-креатив, візажист-універсал.
Викладає дисципліни:

  • грим