Циклова комісія точних, природничих та соціальних дисциплін

Значення базової освіти в житті людини важко переоцінити. Вона є  обов’язковим  підґрунтям для здобуття фахових знань. Сучасній молоді для успішного оволодіння азами обраної професії необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії точних, природничих та соціальних дисциплін.

Базові дисципліни, які допомагають опанувати предмети фахового циклу, не завжди даються студентам легко. Але досвід старшого покоління викладачів, помножений на ентузіазм та жагу експериментів молодих, дають добрі результати.

Викладачами циклової комісії створена система узагальнення та поширення досвіду впровадження авторських методик навчання, запроваджено модульно-рейтингову систему оцінювання знань студентів. Викладачі постійно працюють над підвищенням власного професійного рівня, беруть участь у наукових конференціях, їх публікації є в українських та закордонних виданнях.

В період дистанційного навчання викладачі циклової комісії соціальних та природничо-наукових дисциплін активно опановують та впроваджують різні освітні платформи, створюють розробки онлайн-занять, проводять meet-конференції. Із залученням викладачів циклової комісії було проведено серію майстер-класів для всіх викладачів коледжу щодо організації роботи в освітньому середовищі Google Classroom.

Студенти Фахового коледжу активно долучаються до різних конкурсів та Всеукраїнських онлайн-олімпіад «НаУрок» та «Всеосвіта» (математика, фізика, інформатика) , беруть участь у МАН, міжнародних конкурсах — INTEL-ECO. Також студенти є переможцями районних та міських змагань з волейболу, футболу, шахів, шашок.

Голова циклової комісії

Герасименко Наталія Петрівна

Викладач першої категорії. Закінчила Київський національний університет технологій та дизайну (2011 р). Інженер технолог-конструктор. Викладає дисципліни:

• охорона праці та охорона праці в галузі
  • безпека життєдіяльності
  • екологія
Педагогічний склад циклової комісії

Мігаль Ольга Борисівна

Викладач вищої категорії, викладач-методист. Освіта: Чернігівський державний педагогічний інститут, 1986 р., фізико-математичний факультет, викладач фізики і астрономії. Викладає дисципліни:

• охорона праці та охорона праці в галузі
  • безпека життєдіяльності
  • виробнича санітарія

Кривовяз Олена Іванівна

Викладач вищої категорії. Освіта: НПУ ім. М.П. Драгоманова (1998р.) — учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки. Викладає дисципліни:

• вища математика
  • теорія ймовірностей та математична статистика.

Устенко Леонід Віталійович

Освіта: Київський Ордена Леніна політехнічний інститут, 1983р., електропривод і автоматизація промислових установок, інженер-електрик. Викладає дисципліни:

• основи технічної механіки
  • загальна електротехніка

Білий Ярослав Ігорович

Викладач другої категорії. Освіта: НПУ їм. М. П. Драгоманова (2012р.) — вчитель фізичної культури, тренер з олімпійського виду спорту. Викладає дисципліни:

•  фізичне виховання

Нишпора Олексій Валерійович

Спеціаліст, магістр. Освіта: Національний університет фізичного виховання і спорту України (2015 р.), магістр за спеціальністю «фізичне виховання». Викладає дисципліни:

• фізичне виховання

Жорняк Наталя Володимирівна

Викладач першої категорії. Освіта: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, магістр. Викладає дисципліни: