Циклова комісія гуманітарних та філологічних дисциплін

Напрямки роботи циклової комісії:

• щорічна участь у Всеукраїнському радіо диктанті єдності, присвяченому дню української писемності та мови;
  • організація зустрічей з носіями іноземної мови;
  • робота з обдарованими студентами, участь у щорічних Всеукраїнських інтернет-олімпіадах «На Урок» з дисциплін «Українська мова та література» і «Зарубіжна література»;
  • організація онлайн виставок творчих робіт студентів «Українська мова очима юного митця» до Дня художника;
  • участь в конкурсі з української мови та літератури ім. Петра Яцик;
  • проведення лекторію до Дня української писемності та мови;
  • поза аудиторна робота з історії України у Клубі любителів історії;
  • участь у проведенні патріотичної гри «Захисник України», присвяченої Дню Українського козацтва та Дню захисників і захисниць України;
  • участь в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави»;
  • підготовка позакласних заходів до дня народження Т.Г. Шевченка;
  • проведення конкурсу плакатів, присвяченому Міжнародному дню прав людини.
Голова циклової комісії

Плешкун Віта Іванівна

викладач вищої категорії,  педагогічне звання «викладач-методист».

Освіта: вища педагогічна (закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова в 1997 р. за спеціальністю вчитель української мови і літератури).

З вересня 2008 року очолює міське методичне об’єднання викладачів зарубіжної літератури ЗФПО міста Києва.

• українська література
  • зарубіжна література
Педагогічний склад циклової комісії

Онофрійчук Любов Петрівна

викладач вищої категорії,  педагогічне звання «викладач-методист».

Освіта: вища педагогічна (закінчила Житомирський державний педагогічний університет ім. І. Франка, у 1988р. за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікація: вчитель української мови та літератури).

• Українська література

Березовський Анатолій Юрійович

викладач вищої категорії,  педагогічне звання «старший викладач».

Освіта: вища педагогічна (закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка, 1986 р., викладач військового навчання і фізичного виховання).

• Захист України

Курко Тамара Вікторівна

викладач вищої категорії, завідувач практики

Освіта: вища, (закінчила Київський університет ім. Тараса Шевченка, 1993 р., за спеціальністю історик).

• Історія України та української культури

Калінкін Олександр Вікторович

викладач вищої категорії.

Освіта: вища педагогічна (закінчив Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова. 1997р., спеціалізація: всесвітня історія, спеціальність: вчитель історії та правознавства).

• Онови правознавства
  • Підприємницьке право

Правове регулювання в туристичній діяльності

Петриченко Віктор Анатолійович

викладач вищої категорії.

Освіта: вища педагогічна (закінчив  Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, 2000 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія та народознавство», кваліфікація «магістр педагогічної освіти, викладач історії та народознавства»)

Добровольська Марина Цезарівна

викладач вищої категорії.

Освіта: вища (закінчила Київський ордена Леніна державний університет ім. Т.Г. Шевченка 1982р.;  Київські державні курси іноземних мов «Інтерлінгва»).

• Іноземна мова
  • Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Колодій Антоніна Миколаївна

викладач вищої категорії.

Освіта: вища педагогічна (закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2011р., спеціалізація: українська мова і література, літературне редагування, кваліфікація: вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, літературний редактор).

• Зарубіжна література

Кубицька Анжела Спартаківна

викладач другої категорії.

Освіта: вища педагогічна (закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут імені Г. С. Сковороди, 1995р., за спеціальністю  «Українська мова і література», присвоєно кваліфікацію вчителя української мови та літератури)

• Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)

Узварик Ірина Анатоліївна

спеціаліст.

Освіта: вища педагогічна (закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка у 2018 р. за спеціальністю «філологія» та спеціалізацією «германські мови та літератури (переклад включно)», за кваліфікацією філолог, викладач англійської мови і зарубіжної літератури, перекладач, магістр)

• Іноземна мова
  • Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Гівак Вікторія Володимирівна

Спеціаліст другої категорії

Освіта: Київський національний лінгвістичний університет, викладач англійської мови та зарубіжної літератури, викладач української мови та літератури.

• англійська мова

Ольховська Галина Михайлівна

Викладач вищої категорії

Освіта: Словʼянський державний педагогічний інститут; педагогіка і методика початкового навчання, українська мова і література.

• українська мова і література

Попазова Марія Іванівна

Викладач вищої категорії

Освіта: Ізмаїльський державний гуманітарний університет, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти, українська мова та література», 2005 р.
Кваліфікація: вчитель української мови та літератури, болгарської мови та зарубіжної літератури.
Навчання в аспірантурі: Київський славістичний університет 2008-2012 рр., спеціальність «Словʼянські мови».

• українська мова і література