18.05.2023р. на честь свята в нашому коледжі проводився конкурс вишиванок. Учасники конкурсу предстали перед журі в українському вбранні і розповіли історію своєї вишиванки.
Перше місце посіла Лілія Козицька (ДГ-43) та її чудова автентична вишиванка XIX-XX століття, родинна реліквія, в якій ще її прабабуся виходила заміж! Вітаємо переможницю!!!
Друге місце дісталося Анастасії Єлісеєвій (ТЛП-6). Дівчина вдало об’єднала сучасну спідницю власного виробництва з традиційною українською вишиванкою, тим самим показала, як можна стильно і сучасно носити вишиванку в повсякденному житті.
Третє місце розділили двоє хлопців — Анатолій Бацула (ДГ-36) та Максим Ковальський (ТЛП-6).
Дякуємо всім за участь!
Радіємо, що інтерес до української культури зростає з року в рік, а відтак, наша молодь вписує нову сторінку не лише в історію коледжу, а й в історію нашої країни. Віримо в майбутнє, віримо в Україну!