У Фаховому коледжі мистецтв та дизайну КНУТД цикловою комісією дизайну інтер’єру і студентами – майбутніми фахівцями з дизайну інтер’єру – започатковано новий проєкт «Буде видно!»
На конкурс представлено дев’ятнадцять повноцінних діючих світильників, зроблених власноруч з певним стилістичним, кольорофактурним та індивідуальним дизайнерським рішенням.
Дизайнерки інтер’єрів Вікторія Губрій, засновниця дизайн-студії «Life Line», та Світлана Лавренюк, яка вже багато років спостерігає за професійним зростанням наших студентів, відзначили високий творчий рівень конкурсантів та влучність і актуальність назви проєкту.
Куратор проєкту – викладач Валентина Різник.
Тож нехай БУДЕ ВИДНО!
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2024/05/image_50739969.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2024/05/image_50458113.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2024/05/image_123650291.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2024/05/IMG_6381.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2024/05/IMG_6382.jpg)