![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-4-1.jpg)
24 жовтня 2023 року в приміщенні Літературно-меморіального музею-квартири П.Г. Тичини в м. Києві відкрилася персональна виставка живопису художниці, викладача Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД Ганни Животовської «Бути вдома». На виставці представлені понад 30 картин довоєнного і воєнного періоду. Виставка працюватиме до 12 листопада 2023 року.
Дякуємо пані Ганні за приємні враження! Пишаємось Вами!
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-2.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-1.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-3.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-5.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-6.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya-7.jpg)
![](https://fkmd.knutd.edu.ua/wp-content/uploads/sites/52/2023/10/Zhivotovskaya.jpg)