Під час сьогоднішнього масованого ракетного удару та понад тригодинної повітряної тривоги студенти мистецького коледжу Київського національного університету технологій та дизайну провели урок прямо в столичній підземці. Світлинами з навчання в укритті поділилася викладачка коледжу, художниця Ольга Морозова. «На тому ж місці в той же час))) Повітряна тривога. Летять ракети. Працюємо..» – написала викладачка у Facebook. На фото студенти коледжу малюють, сидячи прямо на підлозі станції Лук’янівська київського метрополітену.

Як розповіла УП.Життя Ольга Морозова, ці студенти навчаються на факультеті живопису. «Живопис мав бути, але ми зібрали пастелі і зразу пішли до бомбосховища», – додала викладачка. За її словами, цього дня студенти у коледжі мали працювати над начерком та вивчати роботу «різними м’якими матеріалами, тобто пастеллю сухою і олійною». Однак ще до початку пари почалася повітряна тривога, тож вони зразу спустилися до укриття і вже там почали навчання.

«Як проходив урок? Я сказала, що робити, вони почали працювати, потім давала їм поради. Вони почувають себе досить комфортно, тому що ще на початку семестру, – а семестр у нас почався влітку – в серпні почали робити начерки в бомбосховищі. Спочатку вони були розгублені, а зараз уже все знають, все з собою беруть. Я сказала, щоб у них були скетчбуки завжди, і щоб можна було в такій ситуації працювати», – розповідає Морозова.