Неймовірно чарівний та емоційний вечір в компанії видатних діячів культури, мистецтв, представників художніх спільнот Києва, мистецтвознавців, представників місцевої і державної влади, художників і поціновувачів культури!
До глибини душі вразила виставка робіт молодих та відомих українських художників, серед яких: Дмитро Коваль, Ольга Морозова, Олександр Заславський, Павло Васильченко, Святослав Базюк, Олексій Мкртчян, Надія Стрижкова, вихованці Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД – Марія Ілларіонова, Дар’я Князєва, Олександра Ярмоленко, Поліна Степанська, Дар’я Пустовіт, Юлія Падалка, Тетяна Козлова, Олександра Люш.
Захід супроводжувався концертом класичної музики від Академії мистецтв імені Павла Чубинського. Зокрема, було проведення «тихого» аукціону картин – біля кожної роботи відвідувачі могли залишити запис із запропонованою сумою та своїми контактами. Зібрані кошти від продажу підуть на подальший розвиток молоді з Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД.
На вернісаж завітали високоповажні гості, представники влади та культури, зокрема:
• перший заступник директора департаменту культури КМДА Микола Шуляк,
• Заслужена артистка України Руслана Лоцман,
• директор департаменту культури и туризму КОДА Анна Куценко,
• директор музею Шолома Алейхема, художниця та мистецтвознавиця Ірина Клімова,
• головний редактор журналу «Веселка» Юрій Ковальский,
• завідувач відділу культури видавництва «Слово Просвіти» Едуард Овчаренко,
• директор Київського академічного театру «Колесо» Анастасія Савицька-Шеліга,
• відомий театрознавець і діяч мистецтв Василь Неволов.

Виставка триватиме протягом місяця, до 19 жовтня 2023 року. Тож всі охочі можуть долучитися до аукціону і мистецтва в цілому, завітавши у Київський культурний кластер «Краків» за адресою: м. Київ, вул. Русанівська набережна, 12.
Організували цю мистецьку подію Видавництво «Саміт-книга», Громадська спілка «Київський форум волонтерів» і Благодійна організація «Благодійний фонд Поліни Кравченко» за підтримки КМДА.