11 травня 2023 року в арт-просторі ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ ТА ДИЗАЙНУ КНУТД за сприянням Національної спілки фотохудожників України відкрилася виставка світлин творця українського фотомистецтва і викладача Коледжу – Валеріана Антоновича.
Ретроспективний фотопроєкт «З Україною в серці» — це яскраві, глибокі за змістом фотоработи журналіста, репортера, що боровся за незалежність України і розвивав вплив художньої фотографії на прогресивні суспільні і громадські процеси. Самобутній фотохудожник, член Національної спілки журналістів України, талановитий оператор телебачення, був активним і впливовим комунікатором, зокрема організував чимало виставкових фотопроєктів студентів коледжу у столиці та за її межами.
Спеціальна гостя на відкритті – Ірина Антонович, поетеса, ведуча новин, голос каналу «Культура» Українського Радіо, авторка бардівських пісень, дружина.
Під час відкриття відбулася благодійна акція передачі книжок по фотомистецтву із зібрання Валеріана Антоновича до бібліотеки коледжу.